NUMINOS L CL, 28W, 2430lm, 3000K, 24°, 230V, DALI, LED, negru, LI1004610-, Schrack
La comanda
Produsul se aduce la comanda. Verificaţi termenul de livrare
SKU LI1004610-
(0 recenzii ale clientilor)
898.94 Lei
  • Descriere
  • Fisa tehnica
  • Recenzii
Lampă de tavan montată pe suprafață
EAN-Code 4024163247603
Lungime 100,00mm
Lățime netă 100,00mm
Înălţime 213,00mm
Diametru 100,00mm
Masă netă 0,97kg.
Tip iluminare downlight
Culoare negru
Material aluminiu, plastic
Fabricant 03-SLV
Unghiul de radiație 24°
Tensiune de alimentare AC 220-240V
Curent operational mA 700mA
Dulie lampă LED Platine
Putere 28W
Culoare lumină alb cald
Temperatura culorii 3000K
Indice redare culoare ≥90
Lumeni 2430lm
Durată de viaţă 50.000h
Dimabil da, DALI
Clasă de protecţie I
Surse de lumină incluse da
Diametru 100mm
Pachete disponibile 1 buc.
Accesorii EHDALIDIM-
Color temperature range 3000K Culoare negru Dimabil da;DALI Dulie lampă LED Platine Indice redare culoare ≥90 Lumeni 2430lm Material aluminiu;plastic Putere 28W Sursă de lumină LED Surse de lumină incluse da Temperatura culorii 3000K Tensiune de alimentare AC 220-240V Unghiul de radiație 24° Watt 28W